Pytania neurologiczne » Neuroinfekcje, zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych

Neuroinfekcje, zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych

- pytania neurologiczne

Neuroinfekcje, zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych
Zapalne pogrubienie błony śluzowej sitowia Odebrałam wyniki tomografii mojego dziewięcioletniego syna. Pojęcia, które w tym opisie nas zaniepokoiły. Są to: - zapalne pogrubienie błony śluzowej sitowia prawego i lewej części zatoki klinowej, - aplazja prawej...
Nawracające stany zapalne nerwów obwodowych Od około dziesięciu lat cierpię na częste nerwobóle. Przez pierwsze kilka lat zazwyczaj okolice barku, kilka lat temu dolny odcinek kręgosłupa (zapalenie korzonków), a obecnie odcinek szyjny i piersiowy. Nie jest to ból...
Leczenie szpitalne zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych Jak długo może potrwać leczenie szpitalne zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych?
Zapalenie mięśnia twarzy U córki stwierdzono zapalenie mięśnia twarzy ale lekarz nie wyjaśnił mi co jest przyczyną tej choroby. Dostałam jedynie skierowanie do poradni neurologicznej i czekam gdyż Pani neurolog jest na urlopie.
Brak gorączki po ukąszeniu przez kleszcza Czy jest możliwe, że 3 tygodnie po ukąszeniu przez kleszcza nie ma gorączki?
Leki na kleszczowe zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych Dwa miesiące temu przebywałem na oddziale neurologii. Wykryto u mnie wirusowe kleszczowe zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. W dalszym ciągu boli mnie głowa. Czy są jakieś leki, gdyż neurolog powiedział że na wirusowe...
Objawy oponowe ujemne Stwierdzono u mnie rozpoznanie: objawy oponowe ujemne. Co to oznacza?
Powrót do pracy po zapaleniu opon mózgowo-rdzeniowych Mój mąż leży w szpitalu na zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. Już czuje się lepiej i wraca do zdrowia. Po jakim czasie będzie mógł wrócić do pracy biurowej?
Zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych a ciąża Nasza koleżanka z pracy zachorowała na zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. Ja obecnie jestem w 4 miesiącu ciąży. Pracujemy razem w biurze. Czy mam się zgłosić do lekarza? Czy coś mi grozi?
Zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych a zapalenie ucha Czy możliwe jest powstanie zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych w wyniku zapalenia ucha? Czy raczej na odwrót?
Neuroinfekcje, zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych: 1 
Ta strona używa plików cookies. więcej informacji.    AKCEPTUJĘ