Pytania neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » Drętwienie mięśni Kegla, stóp, łydek, i silnych bolesne mrowienia stóp kończące się skurczem w pachwinach

Drętwienie mięśni Kegla, stóp, łydek, i silnych bolesne mrowienia stóp kończące się skurczem w pachwinach

Proszę o ukierunkowanie, która z następujących chorób nowotwory miedniczy mniejszej - układu moczowo - płciowego oraz odbytnicy. Inne przyczyny to choroby rdzenia kręgowego okolicy stożka rdzeniowego oraz choroby nerwów obwodowych, wiążę się z drętwieniem mięśni kegla, stóp, łydek, i silnych bolesnych mrowień stóp kończących się skurczem w pachwinach, oczywiście problemy z mikcją i wydalaniem, czy mogą występować dwa schorzenia naraz?

Zrobiłem rezonans kręgosłupa piersiowego i lędźwiowego lecz z tego wynika że powinienem jeszcze zrobić rezonans miednicy. Urolog wykluczył prostatę, proktolog wykonał kolonoskopię i z tej strony ponoć nie ma zagrożenia.

Moje pytanie wynika z stąd iż otrzymuje sprzeczne informacje, a jak Pan wie wykonanie jakichkolwiek badań w Polsce jest strasznie czasochłonne. W okolicy kroczowej dotykiem nie wyczuwam żadnych zgrubień, natomiast w okolicy spojenia łonowego odczuwam ogromne zdrętwienie mięśni w głębi ciała.

Mirosław

Może wykonanie badania miednicy mniejszej będzie pomocne, może być CT, jednak dalsza diagnostyk wymaga jednak osobistego kontaktu z lekarzem.

lek. Tomasz Tykocki

Ta strona używa plików cookies. więcej informacji.    AKCEPTUJĘ