Pytania neurologiczne » Bóle głowy » Codzienny silny ból głowy w okolicy czołowej

Codzienny silny ból głowy w okolicy czołowej

Wyniki badań EEG: zapis z zaznaczoną asymetrią pod postacią okresowo występujących serii fal theta 4-5Hz o amplitudzie do 80mV w okolicy czołowej. Cech napadliwości nie stwierdza się. Hw i Fs nasilają zmiany.Reakcja blokowania zaznaczona. Czynność podstawowa zdominującą fal alfa-beta 10-25Hz. Badania rezonansu nie wykazało żadnych zmian.

Wszystko było dobrze,tylko wyszło przyścienne zgrubienia błony śluzowej w zat. klinowej w linii pośrodkowej, w części komórek sitowych obustronnie,w lewej zatoce szczękowej i prawej zatoce czołowej i skrzywienie przegrody nosowej.

Oprócz tych badań wszystko jest OK. Badania typu krew mocz, naczynia, borelioza itp. wyszły dobrze. Konsultacje u laryngologów w sprawie tych zatok były wyjaśnione, że zatoki są powietrzne i zdrowe.

Byłem badany u neurologów i oni nic nie wiedzą przepisują leki które nic nie działają a mnie strasznie mocno boli głowa w okolicy czołowej w środku w głowie i teraz bardziej po prawej stronie od dwóch miesięcy bez przerwy. Tylko jak śpię to ten ból odchodzi ale wystarczy że się przebudzić i dalej odczuwam ten ból. To jest ból jak by coś siedziało w głowie i cały czas bolało i ten ból jest czasami bardzo silny i tj kujący. Jednak cały czas czuję taki uciski w głowie.

Byłem konsultowany u dentysty, okulisty jak dwa razy leżałem w szpitalu. Mam zrobione testy psychologiczne są dobre i psychiatra też stwierdził że wszystko jest OK. Leki depresyjne, padaczkowe, naczyniowe mają odwrotne działanie.

Nie wiem już co mam robić. Mam 16 lat.

Sebastian

Prawdopodobnie mogą to być napięciowe bóle głowy. Dobre efekty daje leczenie akupunkturą.

lek. Tomasz Tykocki

Ta strona używa plików cookies. więcej informacji.    AKCEPTUJĘ