Pytania neurologiczne » Zaburzenia czucia, drętwienia, drżenia, tiki » Nieokreślone bóle w wielu miejscach i drętwienie ręki

Nieokreślone bóle w wielu miejscach i drętwienie ręki

Od 3 miesięcy dokucza mi coraz bardziej ból serca, łączący się z bólem szyi z jednej strony, bólem pod łopatka, drętwieniem lewej reki. Miałam robione badanie morfologii które wyszło bardzo dobrze. Jednak ból nie ustępuje a nadal się nasila. Ból przeniósł się na kończyny dolne, momentami ciężko jest mi się poruszać poprzez odczuwalne mrowienie nóg.

Lekarze podejrzewali ciąże lecz jest to niemożliwe, sprawdzaliśmy to wielokrotnie poprzez testy ciążowe według zaleceń ulotki. Poza tym nie istnieją jakiekolwiek objawy chorób wg internisty oraz kardiologa, ale ja już nie mogę wytrzymać. Słyszałam o nerwobólach, lecz ten jest wyraźny, od kilku miesięcy coraz mocniejszy i coraz to częściej występujący.

Ewa

Prawdopodobnie takie dolegliwości mogą być spowodowane tzw. neuralgią międzyżebrową. Może być to spowodowane podłożem nerwicowym. Dlatego może warto skontaktować się z psychologiem albo psychiatrą, którzy mogą skutecznie pomóc.

lek. Tomasz Tykocki

Ta strona używa plików cookies. więcej informacji.    AKCEPTUJĘ