Uczucie ciepła, pieczenia w głowie

Rok temu czułam dziwne uczucie w głowie, bolała mnie codziennie głowa. I miewałam czasami takie dziwne uczucie ciepła w głowie, dokładnie od kręgosłupa idące do głowy i nagle pieczenie głowy. Poszłam do neurologa, stwierdził, że nie widział od 20 lat takiej osoby znerwicowanej. Powiedział, że te uczucie ciepła mogą być od tabletek antykoncepcyjnych, które brałam w tym czasie przez 4 lata.

Pierwszy mój dziwny atak zaczął się miesiąc później. Wykryto u mnie nerwice, znaczy nikt nie jest w stanie mi w 100% powiedzieć ze to nerwica bo miewam rożne ataki. Wyniki mam w porządku, rezonans głowy w porządku, jedynie kręgosłup - mam lordozę pogłębioną i na odcinku szyjnym jest przepuklina która uciska worek oponowy.

Po wynikach rezonansu przestała mnie piec głowa, jak i uczucie ciepła. Dzisiaj od miesiąca gdy zaczynały się egzaminy w szkole. Znowu miewam uczucie ciepła w głowie. Czesio też piecze mnie w głowie. Czy to może być na tle nerwowym?

Dominika

Prawdopodobnie tak. Wykonano wiele badań, wszystkie są prawidłowe. Pewnie to zaburzenia lękowe, warto udać się do psychologa lub psychiatry, wydaje się, że im wcześniej tym lepiej.

lek. Tomasz Tykocki

Ta strona używa plików cookies. więcej informacji.    AKCEPTUJĘ