Pytania neurologiczne » Bóle głowy » Silny ból głowy w jednym miejscu nad czołem podczas przyjmowania melatoniny

Silny ból głowy w jednym miejscu nad czołem podczas przyjmowania melatoniny

Od prawie 2 tygodni zażywałem melatoninę przed snem, wczoraj źle spałem obudziłem się z bólem głowy ale byłem wstanie usnąć i rano było OK. Następnej nocy również źle spałem i gdy obudził mnie silny ból głowy nad ranem, nie mogłem spać ból był bardzo silny odrazo wziąłem lek przeciwbólowy, który nie pomógł, po ok. 3 godz. usnąłem.

Spałem, ok. 3 gradziny po czym ból był odczuwalny ale znacznie słabszy również czułem lekkie obrzydzenie do jedzenia lecz apetyt miałem, ogólne zmęczenie, dezorientacja i problemy z nastrojem miałem już po paru dniach zażywania melatoniny.

Dziś wieczorem ponownie wziąłem lek przeciw bólowy ponieważ znowu czułem mocny ból głowy w jednym miejscu z prawej strony nad czołem trochę czoła, rzadko ból innych części prawej strony głowy, ale ból już był słabszy od tego co był rano i lek trochę go zmniejszył.

Oczywiście na ulotce jest napisane, że takie objawy mogą wystąpić. Czy jest czym się martwić? czy jedynie wystarczy nie brać leku i odczekać jeszcze 1-2 dni żeby ze mnie całkiem zeszedł?

MacieJ

Lek może powodować bóle głowy. Ważne jest, czy przed rozpoczęciem terapii też miał Pan bóle. Jeśli te dolegliwości będą się utrzymywać lub nasilą się należy odstawić lek. Wtedy objawy powinny ustąpić.

lek. Tomasz Tykocki

Ta strona używa plików cookies. więcej informacji.    AKCEPTUJĘ